Announcement + Comic Update (PL/Eng)

news announcement

[PL]

Mały updejcik: Blogowa przeprowadzka, przerwa i nowe komiksy

Jak pisałam w jednym ze styczniowych postów ten rok, rok 2016, jest rokiem zmian, zarówno blogowych jak i życiowych. Ale na razie opowiem o tych blogowych. Nie trudno zauważyć, że w tym miesiącu pojawił się na blogu tylko jeden komiks, i można by śmiało pomyśleć, że autorka nie ma już serca do ich tworzenia, a przecież w poście o noworocznych postanowieniach pisała o zmianach i nowych projektach i o tym, że będzie więcej komiksów, a tutaj lipa, i coraz mniej updejtów na blogu. Otóż moi drodzy nie od razu Kraków zbudowano. Komiks jest wciąż bardzo bliski mojemu sercu i cały czas nad nim pracuję. Zapytacie pewnie: jak to możliwe skoro na blogu nic się nie dzieje? Otóż odpowiem na to pytanie w trzech punktach.

  • Kiedy pracuje nad komiksem całą moją uwagę skupiam na tym zajęciu. Staram się również unikać internetu bo to bardzo rozprasza – dlatego też kiedy pracuję to rzadko wrzucam coś na social media – wiem, że powinnam częściej tam zaglądać i uwierzcie mi pracuję nad tym. – nowe komiksy są i pojawią się już niedługo.
  • Szykuję blog do przeprowadzki. – O tak nadeszła ta chwila, blog będzie miał swoją własną domenkę x] (już niedługo). – A ponieważ posiadanie domeny pozwoli mi na większą kontrolę nad designem no to musiałam stworzyć kilka nowych ilustracji, itp.
  • Trzeci powód to trochę taka niespodzianka, ale związana z powodem nr 1. Na razie jeszcze nie zdradzę o co chodzi. xP

Powody może tylko trzy, ale za to jakie ważne.

Blogową przeprowadzkę planuję na początek przyszłego miesiąca, a więc do tego czasu będzie mała przerwa w postach po to abym mogła bez wyrzutów sumienia skupić się na pracy nad projektem nowej strony i oczywiście nad nowymi komiksami . Podsumowując nowych komiksów na tym blogu już nie będzie. Za to wszystkie stare i nowe odcinki będą dostępne na nowej stronie. ;]

Zanim nowa stronka będzie dostępna to na tym blogu pojawi się jeszcze jeden updejcik o tym co, gdzie i jak. x]

Dziękuję wszystkim którzy odwiedzają mój blog i czytają moje komiksy. Mam nadzieję, że spotkamy się pod nowym adresem url.

Agata x)

[Eng]

Little update: Moving my blog, break and new comics

As I wrote in one of the January posts this year, year 2016, is a year of many changes. One of them being related to this blog. As you might have noticed I haven’t been posting much on this blog lately. And the reason for that is summarised in the following three points.

  • I have been really focused on my comic lately. When I work on my comics I put all of my focus on it, while I work I try to stay away from internet as much as possible – simply because it really distracts me – and it is also the reason why I am not very active on social media, and I know that it is important to update them but it is really difficult for me but I am working on it. – new comics are being made and they will be uploaded in due time.
  • I am getting my blog ready to be moved. – Oh yeah, the moment has finally arrived and I will be getting a domain for my blog.
  • Third reason is kind of a surprise but it is related to the reason no. 1. But I will leave it at that for now. x]

I am planning to move my blog sometime at the beginning of next month, until then I will take a break from posting anything in here. I want to focus on the design for the new site and of course to draw more comics. Therefore there won’t be any new comic updates on this blog. All of the old and new comics will be available on the new website. x]

I will soon post one more update about the date when my new site will be ready to go live.

Thank you for stopping by and I hope you continue supporting my comic and blog under the new url.

Agata x)

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s