Czy to moja szczoteczka do zębów?

busy pl an

Jesteśmy ostatnio tak zajęci, że nie mamy czasu na to aby porządnie sprzątnąć w domu. A w tym nieładzie nic nie idzie znaleźć, nawet szczoteczki do zębów \(>o<)/.

Ostatnio jesteśmy z Yutaką tak zajęci, że prawie w ogóle nie mamy czasu na nic, nawet na to aby porządnie posprzątać w domu. A więc w naszym normalnie przytulnym i uporządkowanym małym mieszkanku zagościł nie lada bałagan. I choć na blacie kuchennym nie stoi sterta brudnych naczyń, to jednak po kątach walają się ubrania i papiery. I choć można by było ten cały bałagan nazwać nieładem artystycznym to prawda jest taka, że trudno jest w nim odnaleźć cokolwiek.

Co prawda tego typu okresy, kiedy to oboje z Yutaką jesteśmy aż tak bardzo zajęci nie zdarzają się zbyt często. Po prostu Yutaka ma ostatnio bardzo dużo zadań związanych ze swoją pracą, które chce skończyć przed końcem tego roku, a jeśli chodzi o mnie, to czas przed Świętami jest najruchliwszy a więc moja tzw. day job wymaga ode mnie więcej poświęcenia, czyli czasu. Ale pomimo tego staram się nie zaniedbywać komiksu i rysuję tak często jak to jest tylko możliwe. x]


Komiks dostępny w angielskiej wersji językowej. KLIKNIJ TUTAJ ABY CZYTAĆ W ENGLISH.
WSZYSTKIE KOMIKSY PO POLSKU DOSTĘPNE TUTAJ.

 

Advertisements

One thought on “Czy to moja szczoteczka do zębów?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s